SEO Tekstas : 2019-tieji namų puošyboje: originalūs ir išskirtiniai vazonai

Home / Mūsų darbai / SEO tekstai / SEO Tekstas : 2019-tieji namų puošyboje: originalūs ir išskirtiniai vazonai
SEO Tekstas : 2019-tieji namų puošyboje: originalūs ir išskirtiniai vazonai

Vazonai šiuolaikinio žmogaus namuose nebėra vien gėlių indai. Tai savotiškos puošmenos, aksesuarai, istorijos detalės, kurios vis dar kuria bendrą namų harmoniją.

2019-tieji namų dekoro madoje prasidėjo ramiai ir elegantiškai, vis besižvalgant atgal į gamtą, į etnines detales ir paprasčiausią jaukumą. Nuo to nepabėgo ir geriausi kambarinių gėlių draugai.

Šiemet šie dekoro elementai itin drąsiai žengia į gamtą: atkartoja jos gilias ir sodrias spalvas, ritmingai derina statiškus raštus ir lengvai prisiliečia prie tobulai gaivališko netobulumo.

Nedideli taškeliai, sendinti paviršiai, javų laukus menantys raštai, nedideli nubėgimai ar jautrūs spalvų išsiliejimai. Augalų motyvai, žiedynai, lyg vos parūdiję ar rodos grįžtantys į viduramžius vazonai šiemet yra tai, ko reikėtų ieškoti ne tik parduotuvių lentynose, bet ir savo namų interjere.

Naujausi skandinaviški vazonai jau apsigyveno ir Gėlėtos lentynose, nors dar visai neseniai puikavosi Vokietijos parodų stenduose. Dabar šie naujausi kūriniai gali džiuginti ir jus.

Facebook Comments

Leave a Reply